Sunt de acord

Serviciul Public de Alimentare cu Apa al Comunei Lunca Banului
Nr. 9/21.02.2024

ANUNT ANULARE CONCURS

PRIVIND ANULAREA CONCURSULUI DE RECRUTARE PENTRU OCUPAREA FUNCTIEI DE CONDUCERE IN REGIM CONTRACTUAL, DE SEF SERVICIU, GRAD I, ORGANIZAT IN PERIOADA 07.02.2024- 01.03.2024

In conformitate cu prevederile art. 64 din Hotărârea nr. 1336/2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, datorita neclaritatilor privind nivelul de studii pe care trebuie sa il indeplineasca un sef serviciu, cu modificarile si completarile ulterioare,
Comunicam celor interesati, din motive obiective, anularea concursului de recrutare pentru ocuparea functiei de conducere in regim contractual, de sef serviciu, grad I, publicat pe portalul posturi.gov.ro in data de 07.02.2024 si pe site-ul Primariei Comunei Lunca Banului prin anunt nr. 626/07.02.2024.
Prezentul anunt va fi publicat astazi 21.02.2024 la sediul institutiei prin afisare, pe site-ul www.primarialuncabanului.ro si pe portalul posturi.gov.ro.
Candidaţii pot retrage documentele depuse la dosarul de concurs în original, în baza unei solicitări adresate în scris președintelui comisiei de concurs.

Serviciul Public de Alimentare cu Apa va relua concursul de ocupare a postului vacant anterior mentionat la o data ulterioara.

Serviciul Public de Alimentare cu Apa
al Comunei Lunca Banului